Hledat

Moderní hliníkové pergoly na míru

Bydlení dokáže zpříjemnit i hliníková pergola u domu. Díky našemu stavebnicovému systému si ji můžete užívat velmi brzy i vy. Dodáváme samonosné bioklimatické hliníkové pergoly ARTOSI zastřešené otočnými lamelami na elektrické ovládání. Jejich částečný náklon stíní, zatímco plné uzavření vás na zahradní pergole ochrání před letním deštěm.

AL bioklimatické pergoly ARTOSI

Zasklení bioklimatické pergoly ARTOSI GLASS

Hliníkovou pergolu ARTOSI je možné zatáhnout odolnými screenovými roletami, když na verandu praží slunce. Kromě toho se zahradní pergoly u domu dají vybavit i posuvným zasklením.

ARTOSI - pergola na terasu - se vyznačuje rychlou montáží a mimořádnou odolností proti větru. Přesto anebo právě proto se na konstrukci z kvalitních materiálů poskytuje záruka 5 let. Maximální plocha této unikátní pergoly ze stavebnice přitom může dosahovat až 31,5 m².

Hliníkové pergoly na zahradu včetně všech doplňků jsou k dostání v řadě stylových barev, které lze podle vkusu různě kombinovat nebo ladit do jednoho tónu.

AL pergoly vám na zahradě odborně složí a postaví některý z našich smluvních partnerů, kteří působí ve všech krajích. V případě zájmu a dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Podívejte se i na zastínění pro vaše: verandy